Den otevřených dveří

01. 10. 2018

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří již po čtvrté ve spojení se soutěží o nejlepší guláš k pivu Chotěboř!

V sobotu 6.10.2018, od 11 hodin se opět otevřou brány pivovaru a návštěvníci se mohou bezplatně podívat tam, kde naše pivečko vyrábíme. A aby toho ještě nebylo málo, opět budé možné zakoupit ochutnávkové lístky na 8 soutěžních gulášů, které přivezou a reprezentovat se tak budou restaurace z mnoha koutů České republiky – Brna, Zlína, Prahy, Žďáru n. Sázavou, ale i z domácí Chotěboře. Zakoupením lístku pka můžete i soutěžit a vybrat tak ten nejlepší guláš v hodnocení poroty návštěníků. Za profesionální porotu se představí šéfkuchař pan Richard Hartinger nebo zpěvák a producent Martin France, dále pak sládek pivovaru Oldřich Záruba, za stranu partnera dodávajícího pečivo pan Václav Bozděch a zástupce města Chotěboř pan Ing. Zdeněk Janovský.

K poslechu, ale také i k tanci zahraje havlíčkobrodská kapela Fortuna, akci bude moderovat skvělý Slávek Boura….

Ochutnat zde budete moci i výrobky, které získaly ocenění Regionální potravina, novinkou pro odvážné je i stánek Chilli-Rool

Pro děti je zajištěna zábava od místních skautů, skákací hrad a v případě pěkného počasí přijedou a děti se tak budou moci svézt na koních z Rekreační jízdárny v Borku!

Autobusová doprava je zajištěna z Havlíčkova Brodu, následně pak v pravidelných intervalech mezi chotěbořským náměstím, vlakovým nádražím a pivovarem.

Jízdní řád   Den otevřených dveří 2018