KLUBOOFKA

22. 06. 2021

KLUBOOFKA

KLUBOOFKA ZNAMENÁ I SILNÁ PARTNERSTVÍ

V naší české kotlině, a nejen v ní, patří pěnivý mok k nedílné součásti naší zábavy. Proto jsme rádi, že součástí našeho projektu KLUBOOFKA je i náš partner Pivovar Chotěboř. Patří mu velké poděkování za podporu česko – slovenské hudební scény!!!

Někteří z vás již mohli ochutnat pivo PREMIUM, jakožto výherci našich společných soutěží. Ceny nevyhrávají jen fanoušci, ale i kapely. V měsíci červnu soutěžíme o šest 30 litrových sudů:

https://kluboofkatv.cz/soutez-s-pivovarem-chotebor/

KLUBOOFKA TV – Tvoje jediná klubová televize

V druhé polovině roku 2020, kdy naši kulturu opět začala postihovat celosvětová zdravotní krize, se začal rodit projekt, který podporuje rockovou kulturu. Vše odstartovala československá hitparáda, na kterou navázala zahraniční (WORLD). V časech rozvolňování se podařilo natočit také nové formáty pořadů. INTERVIEW, tedy rozhovor, je doplněn dvěma klipy kapely. Název LIVE značí záznam živého koncertu. Díky tomuto rozvoji mohla vzniknout KLUBOOFKA TV a na jejích webový stránkách najdete většinu obsahu projektu, který byl zveřejněn. KLUBOOFKA TV stále připravuje něco nového, proto s Vámi zůstane nadále i v časech, kdy se budeme vracet k normálnímu životu.

Kanál KLUBOOFKA TV naladíš na YOUTUBE nebo na webových stránkách:

https://kluboofkatv.cz